Serdecznie zapraszamy dostawców do podjęcia współpracy z naszą firmą. Oferujemy stałe i regularne ładunki całopojazdowe w relacji Polska – Rumunia – Polska. Termin płatności do negocjacji w zależności od skali współpracy, możliwe skonto.

Wyjazdy z Polski: Dolny i Górny Śląsk, Wielkopolska, Polska Centralna i wiele innych.

Powroty z Rumunii z okolic następujących miejscowości: Braila, Galati, Constanta, Bukareszt, Tirgoviste, Slatina, Cluj Napoca, Baia Mare, Arad, Timisoara, Bacau, Suceava.

Odpowiemy na wszelkie Państwa pytania. Prosimy o kontakt:

E-mail: office@brightlog.eu
Tel.: +48 12 357 21 41
TransId: 336710-2 lub 382083-4

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami dostawców na temat współpracy z BRIGHTLOG. W celu otwarcia dokumentów niezbędne jest hasło – prosimy o kontakt telefoniczny bądź za pośrednictwem giełdy Trans (dane kontaktowe jak powyżej).


"Pragniemy polecić Państwu firmę Brightlog. Firma Brightlog jest naszym stałym Klientem od czerwca 2010. Interesujące zlecenia, dogodne warunki współpracy, płatności zawsze na czas, miła obsługa, to czynniki, które powodują, że wolumen naszej współpracy stale rośnie. Gorąco polecam współpracę z Brightlog także innym przewoźnikom."


"W roku 2010 zrealizowaliśmy dziesiątki zleceń dla Brightlog. Na tej podstawie możemy stwierdzić, że jest to rzetelna i solidna firma. Na szczególną pochwałę zasługuje partnerskie podejście i miły kontakt. I co najważniejsze, faktury transportowe płacone są w terminie. Ponadto pracownicy firmy Brightlog zawsze chętnie służą pomocą naszym kierowcom w sytuacjach awarii, wypadków czy innych problemów w Rumunii. Polecam tego Klienta!"


"Dotychczasowa blisko roczna współpraca z BrightLog układa się bardzo dobrze. W tym okresie firma dała się poznać jako wiarygodny płatnik. Dużym plusem jest profesjonalne i odpowiedzialne podejście wszystkich pracowników Brightlog do tematu transportu i spedycji. Dodatkowe atuty to świetny przepływ informacji i bardzo dobry kontakt. Polecamy współpracę z tą firmą!"


"Nasza firma na podstawie przebiegu dotychczasowej współpracy z firmą BRIGHTLOG SRL może polecić ją jako solidnego partnera na rynku usług branży TSL. Od początku jej działalności dzięki wieloletniemu doświadczeniu jej pracowników firmę cechuje profesjonalizm, zaangażowanie, oraz partnerska postawa wobec napotkanych problemów. Na wyróżnienie zasługuje szeroka oferta na rynku usług transportowych pomiędzy Polską i Rumunią, a także dbałość o płatności za usługi transportowe."


"Firma Brightlog jest spedycją rzetelną wiarygodną. Wzajemna współpraca przy wykonywaniu usług transportowych w międzynarodowym transporcie drogowym układa się poprawnie. Wszelkie problemy i zdarzenia, które mają wpływ na wykonanie umowy przewozu, rozwiązywane są na bieżąco przy ścisłym współdziałaniu Brightlog i naszej firmy. Kontakty ze spedytorami pozostają bez zarzutu. Brightlog wywiązuje się ze wszystkich obowiązków wynikających z umowy o przewóz towaru. Należności za transport reguluje w umówionym terminie a czasem na naszą prośbę przed upływem określonego terminu płatności."


"Chciałem bardzo podziękować za naszą dotychczasową miłą współpracę i bardzo dobrze z Waszej strony wykonywane wszystkie zobowiązania – zwłaszcza związane z płatnościami za wykonanie usługi transportowej. Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy i zwłaszcza z tego, że zawsze płacicie na czas a gdy byłem bardzo w potrzebie, pomogliście mi tym, że zapłaciliście przed upływem uzgodnionego terminu. Najważniejsze w dzisiejszych czasach to jest to, ze wiele firm i spedycji ma kłopoty finansowe i nie płacą w wyznaczonych terminach, a na Was zawsze mogę polegać i jestem zadowolony z naszej współpracy i mam nadzieję na dalszą pomyślną współpracę."


Naszym dostawcom (i nie tylko) oferujemy udzielenie pomocy na terenie Rumunii w przypadku wypadków, awarii, kradzieży lub innych zdarzeń losowych. Zapewniamy między innymi wsparcie językowe oraz prawne w zakresie lokalnych regulacji, organizację odhodowania i serwisu, wsparcie w kontaktach z przedstawicielami lokalnych władz, doradztwo i pomoc w trudnych sytuacjach, udzielenie informacji o placówkach medycznych, o warunkach drogowych, pomoc przy wybieraniu najbardziej dogodnej trasy przejazdu i wiele innych... Nasi spedytorzy pozostają do Państwa dyspozycji. Kontakt telefoniczny całodobowo, numery telefonów komórkowych dostępne na giełdzie Trans (TransId: 336710-2 lub 382083-4).